تشریفات فرودگاهی :
جایگاه به عنوان یک ترمینال اختصاصی برای افراد ویژه به نحوی طراحی شده است که مسافرین محترم جایگاه به همراه مستقبلین و یا مشایعین محترم در فضایی آرام و بدون نیاز به اجرای فرایندهای عادی عملیات فرودگاهی، نظیر دریافت کارت پرواز و تحویل بار، در این مدت ضمن استراحت و پذیرایی شایسته از میز اردو مجهز، اینترنت پر سرعت و فضای کاملاً آرام استفاده نمایند.
پرتال جامع تشریفات تجاری ایران به عنوان نماینده رسمی شرکت ایرانیان فن آور پارس، مجری و بهره بردار انحصاری جایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) و در راستای تکریم و احترام به حقوق کاربران محترم پرتال، امکان رزرو و استفاده از کلیه خدمات این جایگاه را دقیقاً با قیمت های اصلی ارائه شده از سوی شرکت مادر یعنی بهره بردار جایگاه فراهم آورده است.
لطفاً در نظر داشته باشید که کلیه خدمات در این پرتال به صورت آنلاین ارئه شده و در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات و یا خدماتی، کارشناسان ما در نهایت افتخار از طریق مرکز امور مشتریان با خط ویژه ۸۸۳۹۰۴۰۹ آماده خدمت رسانی به شما می باشند.
ضمناً کاربران پرتال می توانند با چند کلیک ساده سفارش خود را ثبت و از قطعیت آن توسط پیامک و پست الکترونیک مطلع گردند. ضمناً افراد غیر عضو در صورت عدم تمایل به عضویت می توانند با تماس تلفنی با مرکز پاسخگوی پرتال سفارش خود را به صورت تلفنی توسط کارکنان پرتال ثبت نمایند.
اجاره خودرو :
اجاره خودرو بدون راننده یکی از مهمترین خدمات قابل ارائه به کاربران محترم پرتال است. پرتال جامع تشریفات تجاری ایران با در اختیار داشتن ناوگان متنوع و پرتعداد خودروهای روز جهان آماده ارائه خدمات اجاره خودرو بدون راننده (Rent Car) به کاربران محترم خواهد بود.
شایان ذکر است اعضای محترم کلوپ مشتریان پرتال از تسهیلات ویژه برخوردار خواهند بود.
ترانسفر فرودگاهی :
کاربران محترم پرتال در صورت نیاز به استفاده از خدمات ویژه ترانسفر تشریفاتی از مبداء به فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) و بلعکس و یا هر مسیر مورد نظر ایشان لطفاً از طریق فرم رزرو در صفحه کاربری اقدام فرمایند.
در صورتی که عضو پرتال نبوده و به هر دلیلی مایل به عضویت در آن نیستید لیکن به این خدمات نیاز دارید، از شما تقاضا می کنیم از طریق تماس با شماره تلفن 02632555172 ما را مطلع فرمایید.
کارکنان پرتال در کمال افتخار آماده خدمت رسانی به شما خواهند بود.
محافظ شخصی :
استفاده از خدمات حفاظت شخصی (بادی گارد) در دنیای امروز از دو دید مورد استفاده قرار می گیرد؛ در نگاه اول استفاده از بادی گارد یا محافظ شخصی برای لاکچری نمودن و یا رسمیت بخشیدن به فضای مراسم یا هر فعالیت تجاری مورد استفاده قرار می گیرد که این نگاه به عنوان نگرشی مبتنی بر پیشگیری از حمله یا دفع حمله پیش از وقوع آن بسیار پر طرفدار است و در نگاه دوم پاره از شخصیتهای اجتماعی و یا اقتصادی بنا به ضرورت و یا خطراتی که از آن مطلع هستند و یا نسبت به احتمال وقوع آن آگاه می گردند از خدمات محافظ شخصی یا بادی گارد استفاده می کنند. روش دوم نیز در میان جامعه هنری و افراد مهم اقتصادی با اقبال بسیار زیادی روبرو بوده و به نوعی می توان این روش را نیز پیش گیری از حمله و یا دفع حمله تلقی نمود چرا که در مواقعی که حمله و یا خطر احتمالی قریب الوقوع و یا مبتنی بر اسناد و ادله محکمه پسند باشد به صورت قانونی مراجع ذیصلاح احصاء شده در قانون که وظیفه حفاظت و امنیت جامعه را عهده دار هستند وارد عمل شده و اغلب قبل از وقوع جرم آن را متوقف و یا دفع کامل می نمایند. بر خلاف باور رایج در برخی جوامع؛ استفاده از محافظ شخصی و یا بادی گارد نافی امنیت عمومی و یا عدم وجود امنیت نیست. بلکه از آنجائیکه بودجه نیروهای امنیتی و انتظامی از طریق منابع عمومی و خصوصاً مالیات تأمین می شود لذا امکان پذیر نیست که نهادهای متولی امنیت و یا نیروهای انتظامی به اشخاص متمول جامعه خدمات ویژه ای ارائه دهند چرا که چنین امری با عدالت اجتماعی منافات داشته و در حقیقت در مواقعی که قانون صراحتاً مشخص و تصریح ننموده است این کار امتیاز ویژه ای تلقی می شود لذا در چنین شرایطی استفاده و به کار گیری محافظ شخصی یا بادی گارد موضوعیت یافته و مصداق پیدا می کند به همین منظور پرتال جامع تشریفات تجاری ایران برای اولین بار اقدام به ارائه خدمات محافظ شخصی یا بادی گارد آموزش دیده و مجرب آقا و خانم نموده است که از طریق صفحه کاربری قابل رزرو و سفارش است و در صورتی که کاربران غیر عضو سایت نیز تمایل به استفاده از این خدمات دارند کارشناسان ما در کمال افتخار آماده ارائه خدمات مشاوره و پاسخ دهی به سئوالات احتمالی ایشان هستند.
پیشنهاد تجاری :
در پاره ای از مواقع ممکن است یک نهاد یا تشکیلات اقتصادی وسیع مایل باشد از نیروهای مورد وثوق خود که نسبت به ایشان دارای شناخت کافی و اعتماد بیشتری است استفاده نماید ولی این نیروها به صورت علمی و عملی برای چنین فعالیتی آموزش ندیده و در شرایط بروز بحران احتمالی قادر به مدیریت بحران و دفع حمله نبوده و چه بسا مشکلات وسیع تری را پدید آورند که جبران آن یا به سختی ممکن باشد و یا اساساً امکان پذیر نباشد در چنین شرایطی پیشنهاد پرتال جامع تشریفات تجاری ایران این است که نیروهای موجود در صورت صلاحیت روانی و جسمی توسط کارشناسان جهانی ما در این حوزه آموزش دیده ومطابق مقررات داخلی شما فعالیت نمایند.
در چنین حالتی کارشناسان با سابقه و مجرب ما که صلاحیت آنان توسط نهادهای جهانی متولی امر حفاظت شخصی تأیید شده نسبت به آموزش دفاع شخصی (ورزشهای رزمی)، آموزش تئوری امور حفاظتی، آشنایی با قوانین و مقررات حقوقی، آموزش تئوری پیشگیری از خطر، مدیریت بحران، زبان بدن، مکالمه به زبانهای خارجی، کمکهای اولیه و (CPR) و اطفاء حریق در داخل کشور آموزش دیده و برای طی نمودن دوره های آموزشی تیراندازی، چک وخنثی سازی بمب، شناسایی مواد مخدر توسط این پرتال به مراکز معتبر آموزشی در خارج از کشور اعزام شوند.
مترجم همزمان :
امروزه اغلب فعالان اقتصادی، مدیران و صاحبان صنایع و کسب و کارهای کوچک و بزرگ در تلاش هستند فعالیت اقتصادی خود را از سطح داخلی و کشوری به سطح منطقه ای و جهانی ارتقاء دهند و برای دست یافتن به چنین هدفی تسلط به زبانهای خارجی و خصوصاً زبان انگلیسی امری ضروری و اجتناب ناپذیر است. واضح و مبرهن است که اغلب مدیران و فعالان حوزه اقتصاد برای انجام امور شخصی و یا امور عادی روزانه به زبان انگلیسی تسلط داشته و نیازی به مترجم نخواهند داشت لیکن مباحث کلان اقتصادی و ارتباط صحیح با فعالان اقتصادی بین المللی؛ نیازمند تسلط از نوع خاصی به زبان انگلیسی است که بسیار تخصصی بوده و نیاز به دسترسی به اطلاعات و اخبار به صورت لحظه ای دارد.
در چنین شرایطی پرتال تشریفات تجاری ایران مفتخر خواهد بود با معرفی و اعزام مترجم همزمان در سطح گفت و گوهای بین المللی (ریاست جمهوری) این نیاز فعالان حوزه اقتصاد را مرتفع سازد. در بسیاری از مواقع مذاکرات اقتصادی صرفاً به علت فقدان تسلط مترجم و یا احیاناً شخص مذاکره کننده به انتقال منطوق و مدلول بیانات طرفین منتهی به شکست می گردد. پرداخت دستمزد مترجم همزمان در حقیقت هزینه نیست بلکه به نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود و شما بازخورد آن را در مفید بودن مذاکرات و منتهی شدن به نتایج مطلوب دریافت خواهید کرد.
ضمناً پرتال جامع تشریفات تجاری ایران مفتخر است در صورت نیاز به آموزش زبان انگلیسی با اعزام مدرسان در سطح بین المللی شما را در این خصوص همراهی نماید.
کارشناسان ما در کمال افتخار آماده پاسخگویی به سئوالات شما هستند.
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي دفتر مسافرتي ساينا گشت پارسيان محفوظ مي باشد.