معرفي :
آژانس مسافرتی سایناگشت پارسیان با داشتن ده ها کارگزار و نمایندگی از سیستم های معتبر بین المللی در زمینه رزرو انواع هتل ها در تمامی مقاصد جهان و ایران، آمادگی ارائه فوری این نوع خدمات را دارد. با استفاده از این امکانات که آژانس سایناگشت پارسیان نمایندگی مستقیم تمامی آنها را دارد، مسافران پس از اعلام نیاز ها و تایید هتل های خود به صورت لحظه ای و با کمترین معطلی تایید نهایی و واچر هتل خود را دریافت می نمایند.
با داشتن بیش از 3 کانتر تخصصی ارائه خدمات هتل، مسافران می توانند انتظار دریافت خدمات سریع و دقیق از ما را داشته باشند. تمامی این کانتر ها به صورت علمی آموزش های لازم جهت مشاوره و ارائه بهترین گزینه های اقامتی با توجه به نیاز مشتریان را دارند.
خدمات آنلاین و لحظه ای :
با توجه به پیشرفت های سریع فناوری در صنعت گردشگری بین المللی و رشد سریع آن در کشور، آژانس سایناگشت پارسیان نیز ضرورت تحقیق و توسعه این گونه خدمات را احساس کرد. با همکاری متخصصین برنامه نویسی و توافقات صورت گرفته با کارگزار های بزرگ خدمات رزرو هتل و اقامتی، آژانس سایناگشت پارسیان توانسته است سامانه رزرواسیون لحظه ای هتل های بین المللی با امکان رزرو 100،000 هتل در بیش از 10،000 مقصد را اجرا نماید تا مسافران بتنوانند در هر لحظه از روز به جستجو، رزرو و حتی صدور واچر نهایی خود اقدام نمایند. این سامانه متصل به شبکه بانکی شتاب می باشد تا به راحتی و بدون نیاز به کارت های اعتباری بین المللی، بتوانید برای رزرو هتل در تمامی مقاصد دنیا در راحتی منزل و یا محل کار خود اقدام نمایید.
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي دفتر مسافرتي ساينا گشت پارسيان محفوظ مي باشد.