سخن مدیرعامل:
ساینا گشت پارسیان ، نامي جدید در حوزه خدمات مسافرت گردشگری و جهانگردی بوده و در بخش تورهای ورودی نيز داراي موقعيت ويژه و ممتازي است و در تلاش است با گسترش دامنه فعاليتهاي خود در حوزه هاي تخصصي نقش پر رنگ تري را در بخش صنعت حمل و نقل ، گردشگري و اقتصاد گردشگری ايفا كند . تمامي سعي و كوشش و هدف ما براين است تا به سهم خود بعنوان عضوي كوچك در راه شكوفايي اقتصاد گردشگری كشور گام برداريم .
بي ترديد در اين مسير و در عصر حاضر كه شتاب فراوان تغييرات دستيابي به اهداف سازماني را پيچيده تر ساخته ، تداوم حضور مقتدرانه دفتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سایناگشت پارسیان در عرصه فعاليتهاي گردشگری ، توجه به لزوم بهره گيري از فناوري اطلاع رساني ، ايجاد پايگاهي براي آگاهي ، آشنايي و بهره برداري احاد مردم را ضروري و اجتناب ناپذير به نظر مي رسد
در همين راستا دفتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ساینا گشت پارسیان تلاش نمود پايگاه اطلاع رساني و فروش آنلاین خود را ايجاد و راه اندازي نمايد . این دفتر با تاكيد بر تكريم ارباب رجوع و رعايت اصل محوري مشتري مداري ، مي كوشد استفاده از فناوري اطلاعات را به يك ارزش تبديل نمايد .
هرچند در اين راه با كمبودهايي روبرو هستيم ، اما اميد داريم با ياري شما عزيزان به اين مهم دست يابيم
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي دفتر مسافرتي ساينا گشت پارسيان محفوظ مي باشد.