معرفي :
آژانس مسافرتي سايناگشت پارسيان همواره تلاش كرده است در صنعت گردشگري كشور پيشرو باشد و همگام با پيشرفت و دستاورد هاي بين المللي اين صنعت حركت نمايد. از اين رو بيش از سه سال است كه با انجام تحقيقات گوناگون و بررسي پيشرفت هاي حاصل شده در فناوري هاي گردشگري، اقدام به ايجاد مجموعه خدمات آنلاين و به روز نموده ايم.
شروع به كار :
پس از حدود يكسال تحقيق و بررسي و مذاكره با كارگزار هاي معتبر بين المللي، آژانس سايناگشت با همكاري شركت ايده پرداز اقدام به ايجاد بستر فناوري اطلاعات و خدمات الكترونيك خود نمود و از همان ابتدا كار را با هدف تمام مكانيزه شدن فعاليت ها و خدمات آژانس آغاز كرديم تا آژانس سايناگشت بتواند خدماتي نوين و لحظه اي به مشتريان حضوري و به خصوص غير حضوري خود دهد.
حاصل تمام اين تلاش هاي مستمر بستر نرم افزاري و سخت افزاري يكپارچه و كاملا منطبق بر علم فناوري روز است كه زمينه هاي توسعه آن همه روزه افزايش مي يابد. از فعاليت هاي فناوري اطلاعات آژانس سايناگشت پارسيان مي توان به گزينه ذيل اشاره كرد :
  • وب سرويس فروش آنلاين هتل هاي بين المللي :
    آژانس مسافرتي سايناگشت پارسيان با شركت معتبر و يزرگ GTA در زمينه رزرواسيون هتل هاي جهان و برگزاري گروه هاي مسافرتي ارتباط داشته است و اولين سيستم رزرواسيون هتل هاي جهان را در استان البرز را دارا مي باشد .
كليه حقوق مادي و معنوي اين وب سايت براي دفتر مسافرتي ساينا گشت پارسيان محفوظ مي باشد.